Trojcestný směšovací ventil ARV ProClick

Trojcestný směšovací ventil ARV ProClick

Trojcestný směšovací ventil patří mezi základní prvky, každé regulované soustavy. Jestliže se tedy chystáte k instalaci nového vytápěcího systému, bez této komponenty se rozhodně neobejdete.

Nezbytná komponenta každého vytápění

Trojcestný směšovací ventil směšuje studenou a teplou vodu na požadovanou teplotu vody v otopné soustavě. Právě proto je tak nezbytnou součástí každého vytápěcího systému. Aby ale tento ventil dlouho vydržel a byl zdravotně nezávadný, musí být vyroben z kvalitního mosazného materiálu.

V našem e-shopu pořídíte pouze kvalitní mosazné trojcestné směšovací ventily. S jejich pomocí bude vaše otopná soustava snadno mísit studenou vodu s teplou. Kvalitní materiál navíc zajistí, že vám tato komponenta vydrží dlouhé roky. A to bez jakýchkoliv drobných i větších poškození.

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Nová pole

Výrobce

AFRISO spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny AFRISO, která na evropském trhu působí již více než 150 let. AFRISO založil Adalbert Fritz v roce 1869 v Durynsku. Název společnosti je zkratkou firmy Adalbert FRItz & SOhn.

Dnes je skupina AFRISO, kterou stále vlastní rodina Fritzů a je spravována její čtvrtou generací, výrobcem bezpečnostních a regulační armatur, jakožto i signalizačních a měřicích zařízení.

V České republice se produkty AFRISO začaly objevovat bezprostředně po roce 1993. Dynamický nárůst prodeje znamenal, že v roce 1995 byla v Praze založena společnost AFRISO spol. s r.o. Tato distribuuje produkty pro český a slovenský trh.

Kontakt

E-mail

info@afriso.cz

Telefon

Fakturačí údaje

AFRISO spol. s r.o. | Komerční 520, 251 01 Nupaky | +420 272 953 636 | info@afriso.cz | IČO: 63994062 | DIČ: CZ63994062 | Bankovní spojení Raiffeisenbank: 1181093/5500