Směšovací ventil se servopohonem ARV ProClick

Směšovací ventil se servopohonem ARV ProClick

Směšovací ventil se servopohonem zajistí precizní regulaci i u složitějších vytápěcích a chladících systémů. Usnadní vám také jeho montáž, protože k tomu nebudete potřebovat žádné speciální nářadí.

Jednoduchá montáž a ovládání

Naše směšovací ventily se servopohonem vám umožní snadné ovládání celého systému. Směšovací ventil se servopohonem se navíc snadno montuje. Stačí pouze odstranit kolečko z ventilu a zasunout servopohon na ventil, čímž se celá montáž smrskne pouze na dva jednoduché kroky.

V naší nabídce naleznete široký výběr směšovacích ventilů se servopohonem. Za skvělé ceny a s doručením až k vám domů. Tyto servopohony vám pak budou spolehlivě sloužit dlouhá léta. Vy si tak budete moct užívat pouze příjemné teplo domova.

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Nová pole

Výrobce

AFRISO spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny AFRISO, která na evropském trhu působí již více než 150 let. AFRISO založil Adalbert Fritz v roce 1869 v Durynsku. Název společnosti je zkratkou firmy Adalbert FRItz & SOhn.

Dnes je skupina AFRISO, kterou stále vlastní rodina Fritzů a je spravována její čtvrtou generací, výrobcem bezpečnostních a regulační armatur, jakožto i signalizačních a měřicích zařízení.

V České republice se produkty AFRISO začaly objevovat bezprostředně po roce 1993. Dynamický nárůst prodeje znamenal, že v roce 1995 byla v Praze založena společnost AFRISO spol. s r.o. Tato distribuuje produkty pro český a slovenský trh.

Kontakt

E-mail

info@afriso.cz

Telefon

Fakturačí údaje

AFRISO spol. s r.o. | Komerční 520, 251 01 Nupaky | +420 272 953 636 | info@afriso.cz | IČO: 63994062 | DIČ: CZ63994062 | Bankovní spojení Raiffeisenbank: 1181093/5500