Směšovací ventil ke kotli ARV ProClick

Směšovací ventil ke kotli ARV ProClick

Směšovací ventil ke kotli patří mezi důležité prvek pro správné fungování soustavy. Bez něj bude účinnost soustavy nízká. Na této stránce naleznete kvalitní ventily ARV ProClick, které vynikají nejen svojí dlouhou životností a robustním materiálem.

Vylepšený směšovací ventil ke kotli

Směšovací ventil ke kotli ARV ProClick se jednoduše instaluje, a ještě snáz používá. Uživatelský komfort zvyšuje především ovládací kolečko s jasným indikátorem polohy, které vám umožní snadno a přesně manipulovat s teplotou vody. Směšovací ventily ke kotli se navíc mohou pochlubit vylepšenou vnitřní konstrukcí. Ta s sebou přináší především lepší hodnoty netěsnosti pro preciznější regulaci teploty.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní směšovací ventily ke kotli ARV ProClick. Díky robustnímu materiálu a konstrukci vám budou sloužit dlouhá léta, a to bez jakýchkoliv poškození a dalších závad. Veškeré objednané komponenty vám navíc přivezeme až k vašim dveřím.

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Nová pole

Výrobce

AFRISO spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny AFRISO, která na evropském trhu působí již více než 150 let. AFRISO založil Adalbert Fritz v roce 1869 v Durynsku. Název společnosti je zkratkou firmy Adalbert FRItz & SOhn.

Dnes je skupina AFRISO, kterou stále vlastní rodina Fritzů a je spravována její čtvrtou generací, výrobcem bezpečnostních a regulační armatur, jakožto i signalizačních a měřicích zařízení.

V České republice se produkty AFRISO začaly objevovat bezprostředně po roce 1993. Dynamický nárůst prodeje znamenal, že v roce 1995 byla v Praze založena společnost AFRISO spol. s r.o. Tato distribuuje produkty pro český a slovenský trh.

Kontakt

E-mail

info@afriso.cz

Telefon

Fakturačí údaje

AFRISO spol. s r.o. | Komerční 520, 251 01 Nupaky | +420 272 953 636 | info@afriso.cz | IČO: 63994062 | DIČ: CZ63994062 | Bankovní spojení Raiffeisenbank: 1181093/5500