Čtyřcestný směšovací ventil

Čtyřcestný směšovací ventil zajistí kvalitní směšování studené a teplé vody. Vaše vytápěcí soustava tak bude mít k dispozici požadovanou teplou vodu, kterou pak bude vytápět celý váš dům.

Čtyřcestný směšovací ventil z naší nabídky toho ale nabízí mnohem víc. Naše ventily je možné vybavit servopohonem a regulátorem, díky němuž budete moct snadno řídit průtok teplé nebo studené vody. Komfortní ovládací kolečko zajistí, že teplota ve vašem domě bude vždy taková, jakou požadujete. Instalace celého systému je velice snadná. Navíc je možné jím dovybavit již hotové otopné soustavy.

Ventily z naší nabídky jsou vyrobeny z kvalitní mosazi. Nemusíte mít tedy strach, že by se během několika měsíců používání poškodily. Naše čtyřcestné směšovací ventily vám budou sloužit dlouhé roky bez jakýchkoliv poškození a závad.

Pro vaše projekty

Plánujete, rekonstruujete nebo stavíte rodinný dům? Potřebujete zajistit kvalitní součástky pro svou zakázku? U nás jste správně. Najdete u nás nejen čtyřcestný směšovací ventil, ale také trojcestný směšovací ventil, směšovací ventil ke kotli nebo směšovací ventil se servopohonem. U všech našich produktů naleznete důležité technické specifikace včetně informací potřebných k instalaci. Těch je však málo! Směšovače vody Afriso pro perfektní regulaci a jednoduché až složitější vytápěcí a chladicí systémy jsou navrženy tak, aby byla jejich montáž maximálně jednoduchá a intuitivní.

Instalace systému ProClick

Instalace systému ProClick, kterým se ventily vyznačují, sestává z dvou jednoduchých kroků. V prvním kroku stačí odstranit kolečko z ventilu ARV ProCLick a v druhém zasunout motor na ventil, dokud neuslyšíte cvaknutí. Jednoduché, že? Pojďme společně tvořit nové projekty.

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Nová pole

Výrobce

AFRISO spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny AFRISO, která na evropském trhu působí již více než 150 let. AFRISO založil Adalbert Fritz v roce 1869 v Durynsku. Název společnosti je zkratkou firmy Adalbert FRItz & SOhn.

Dnes je skupina AFRISO, kterou stále vlastní rodina Fritzů a je spravována její čtvrtou generací, výrobcem bezpečnostních a regulační armatur, jakožto i signalizačních a měřicích zařízení.

V České republice se produkty AFRISO začaly objevovat bezprostředně po roce 1993. Dynamický nárůst prodeje znamenal, že v roce 1995 byla v Praze založena společnost AFRISO spol. s r.o. Tato distribuuje produkty pro český a slovenský trh.

Kontakt

E-mail

info@afriso.cz

Telefon

Fakturačí údaje

AFRISO spol. s r.o. | Komerční 520, 251 01 Nupaky | +420 272 953 636 | info@afriso.cz | IČO: 63994062 | DIČ: CZ63994062 | Bankovní spojení Raiffeisenbank: 1181093/5500