Čtyřcestný směšovací ventil ARV ProClick

Čtyřcestný směšovací ventil ARV ProClick

Čtyřcestný směšovací ventil zajistí kvalitní směšování studené a teplé vody. Vaše vytápěcí soustava tak bude mít k dispozici požadovanou teplou vodu, kterou pak bude vytápět celý váš dům.

Kvalitní čtyřcestné ventily

Čtyřcestný směšovací ventil z naší nabídky toho ale nabízí mnohem víc. Naše ventily je možné vybavit servopohonem a regulátorem, díky němuž budete moct snadno řídit průtok teplé nebo studené vody. Komfortní ovládací kolečko zajistí, že teplota ve vašem domě bude vždy taková, jakou si požadujete. Celý systém se pak jednoduše instaluje. Je možné jej dovybavit už na hotové otopné soustavy.

Ventily z naší nabídky jsou vyrobeny z kvalitní mosazi. Nemusíte mít tedy strach, že by se během několika měsíců používání poškodily. Naše čtyřcestné směšovací ventily vám budou sloužit dlouhé roky bez jakýchkoliv poškození a závad.

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

Nová pole

Výrobce

AFRISO spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny AFRISO, která na evropském trhu působí již více než 150 let. AFRISO založil Adalbert Fritz v roce 1869 v Durynsku. Název společnosti je zkratkou firmy Adalbert FRItz & SOhn.

Dnes je skupina AFRISO, kterou stále vlastní rodina Fritzů a je spravována její čtvrtou generací, výrobcem bezpečnostních a regulační armatur, jakožto i signalizačních a měřicích zařízení.

V České republice se produkty AFRISO začaly objevovat bezprostředně po roce 1993. Dynamický nárůst prodeje znamenal, že v roce 1995 byla v Praze založena společnost AFRISO spol. s r.o. Tato distribuuje produkty pro český a slovenský trh.

Kontakt

E-mail

info@afriso.cz

Telefon

Fakturačí údaje

AFRISO spol. s r.o. | Komerční 520, 251 01 Nupaky | +420 272 953 636 | info@afriso.cz | IČO: 63994062 | DIČ: CZ63994062 | Bankovní spojení Raiffeisenbank: 1181093/5500